Kashia Vega

Niezależna artystka, autorka tekstów, kompozytorka, wokalistka i pianistka. Poprzez swoje inspirujące muzyczne opowieści o kobiecej tematyce w połączeniu z wyjątkową harmonią fortepianu, Kashia Vega zabiera swoją publiczność w niezwykłą podróż po własną moc. 

Jej planowany debiutancki album, który ukaże się w tym roku, to wielowymiarowa opowieść o przebudzeniu świadomej kobiecości, siostrzeństwie i kobiecej wewnętrznej mocy. Premiera pierwszego singla i teledysku planowana jest na lato 2023 roku. Zgłaszane piosenki „Zew Natury” oraz „Bogini Wody” to dwa tytuły z nadchodzącej płyty.

„Uważam, że słowa i muzyka są kluczem do naszego wewnętrznego wszechświata”, mówi Kashia Vega. „Pragnę, aby moje autorskie Piosenki Mocy inspirowały i uskrzydlały moje słuchaczki i słuchaczy oraz pomogły im połączyć się z ich wewnętrznym źródłem i zamanifestować ogromną moc, którą każdy z nas nosi w sobie.” 

W 2020 roku Kashia Vega została laureatką międzynarodowego konkursu dla songwriterów organizowanym w Niemczech pod patronatem Mark-a Cawley-a, znanego songwriter-a z Nashville (USA), autora wielu hitów między innymi Tiny Turner, Joe Cooker-a czy Spice Girls. Jej teksty zostały również docenione przez jury międzynarodowego konkursu dla songwriterów w Wielkiej Brytani – UK Songwriting Contest – w którym jej autorskie piosenki otrzymały bardzo wysokie noty. Do Jury UKSC należą czołowi producenci jak i artyści będący zdobywcami złotych i platynowych albumów Grammy, Emmy, CMA i BRIT Awards.

Kashia Vega to urodzona szczecinianka, na stałe mieszkająca w Berlinie. Od 13 roku życia komponuje i pisze piosenki w języku polskim, angielskim i niemieckim. Absolwentka Freie Universität w Berlinie oraz Społecznej Szkoły Muzycznej II stopnia w Szczecinie w klasie fortepianiu Prof. Aleksego Kosenki. Na co dzień zajmuje się międzynarodową współpracą jako espertka ds. komunikacji globalnej i równouprawnienia kobiet.

Relaunch profilów społecznościowych wraz z kampanią skupioną wokół treści poruszanych na płycie oraz strona internetowa planowane są na wiosnę / lato 2023 wraz z promocją płyty.

Więcej w tej kategorii: « Matej Smutny Kinga Wołoszyn »