Magda Smoła

Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor kulturalno-oświatowy, instruktor wokalny, fanatyczka muzyki oraz natury.

Magda z Rzeszowem związana jest od czasów studiów. Podchodzi z Gminy Pilzno, a w Rzeszowie mieszka od 10 lat.
O tworzeniu własnej muzyki marzyła od zawsze. Swój debiut jako autorka tekstów oraz współautorka muzyki miała w lipcu 2021 roku w projekcie mającym na celu promocję Miasta i Gminy Pilzno poprzez muzykę. Właśnie na potrzebę tego projektu stworzyła utwór ,,TUTAJ MOGĘ ZŁAPAĆ ODDECH,, wraz z klipem, który dostępny jest na YouTube.
( https://youtu.be/_fET5eYchaQ

W przeddzień Wigilii 2021 roku miała miejsce premiera jej kolejnego kawałka.
,,CYNAMON,, to piosenka świąteczna, która swoim ciepłym i pozytywnym przesłaniem miała i ma na celu rozświetlić magiczny czas oraz otulić słuchacza dobrym, serdecznym słowem wsparcia.
( https://www.youtube.com/watch?v=YLskWxdeDmA )

W sierpniu 2022 roku w Polskim Radiu Rzeszów premierowo usłyszeliśmy jej najnowszy utwór pt. "NAJLEPSZY MOMENT". Jednocześnie na YouTube pojawił się klip, a piosenka zaczęła krążyć również na platformach streamingowych.
( https://www.youtube.com/watch?v=RWzzljU4WTQ )
"Najlepszy moment" podobnie jak dwa poprzednie utwory cieszył się dużą ilością głosów i gościł na liście Roberta Bartusika "Podkarpacka Scena Przebojów" przez 17 tygodni.
"Najlepszy moment" to wakacyjny, świeży numer, który ma na celu wspierać i pobudzać do działania i spełniania swoich często skrytych marzeń. Mówi również o wyrwaniu się z toksycznych relacji i wewnętrznej sile, która w nas drzemie.
Magda do poszczególnych projektów zaprasza wielu wspaniałych muzyków, a za ich wsparcie jest im ogromnie wdzięczna. Jej celem jest nagranie płyty oraz granie koncertów wypełnionych autorską muzyką.
Obecnie finalizuje kolejny projekt muzyczny pt. "Jestem sobą", do którego zaprosiła swoich uczniów, dając sobie i im możliwość wspólnego rozwoju i poszerzania horyzontów.

Więcej w tej kategorii: « Diana Dubenska Monika Szostak »