Mark Portelli

Nazywam się Mark Portelli i urodziłem się 5 lipca 1994 roku. Uczyłem się w szkole fryzjerskiej, uzyskując dyplom 3 stopnia i pracuję jako fryzjer od 4 lat. Obecnie jestem sekretarzem szkolnym.

Muzyka zawsze była moją pasją, więc w szkole średniej zacząłem śpiewać w chórze prowadzonym przez bardzo zaangażowaną nauczycielkę, Rominę Mamo. Ona dała mi odwagę, aby zacząć traktować śpiew poważnie i tak zajmuję się tym już od 10 lat.

Pod okiem mojego wspaniałego trenera wokalnego, Glena Velli, zacząłem uczestniczyć w lokalnych festiwalach, zarówno z autorskimi piosenkami, jak i coverami, osiągając w obu przypadkach bardzo dobre wyniki.

Uczestniczyłem w kilku festiwalach lokalnych, zdobywając 2. miejsce w zeszłym roku w konkursie „Konkors Kanzunetta Indipendenza 2021”. Brałem także udział w festiwalach, które odbywały się w Szwajcarii i Sycylii (Ragusa).

Wziąłem udział w lokalnym programie telewizyjnym: „The Entertainers” oraz „X-Factor Malta” w sezonie 1. Poza tym uczestniczyłem także w różnych koncertach i występach na Malcie.

W styczniu 2023 roku jako finalista uczestniczyłem w lokalnym festiwalu o nazwie KANTAMAGHNA, który odbył się na wyspie Gozo, siostrzanej wyspie Malty, gdzie wykonałem cover piosenki Robbiego Williamsa „She's The One”.

Brałem również udział w różnych mistrzowskich warsztatach wokalnych.

Umiejętności:

  • Determinacja
  • Wytrwałość
  • Pewność siebie

Wiara w swoją wartość I zdolność do radzenia sobie z odrzuceniem i porażkami, którą są niezwykle ważne!

 Egzamin Trinity Rock Pop (klasa 6)

 2014-2021 – śpiew w Malcolm House of Voice / Harmonic Ensemble Music and Voice Academy – u Pani Danicy Muscat / oraz Pana Josepha Chircopa.

Więcej w tej kategorii: « Anastazja Nowak Matej Smutny »